top of page

De Langste Vredestafel in Leuven - Internationale Dag van de VREDE

zo 21 sep

|

In de tuin van Parcum

De Verenigde Naties riepen 21 september uit tot Internationale dag van de Vrede. Die dag wordt er extra opgeroepen voor een wereldwijde wapenstilstand en geweldloosheid. Alle volkeren en individuen worden gevraagd om de vijandelijkheden voor een dag te stoppen.

De Langste Vredestafel in Leuven - Internationale Dag van de VREDE
De Langste Vredestafel in Leuven - Internationale Dag van de VREDE

Tijd en locatie

21 sep 2025, 11:00

In de tuin van Parcum, Abdij van Park 7, 3001 Leuven, België

Over het evenement



DE LANGSTE VREDESTAFEL VAN LEUVEN 2025

SAMEN STREVEN WE NAAR EEN WARME SAMENLEVING

 

In een wereld met conflicten, verwarring, repressie, lijden en verlamming is er een grote nood aan tegenkrachten : mensen die geloven in een liefdevolle, hoopgevende en opbouwende samenleving en die hieraan willen meewerken.  Er is nood aan mensen die elkaar willen vinden als evenwaardige om te kunnen samenwerken op verschillende niveaus.

De Verenigde Naties riepen 21 september uit tot Internationale dag van de Vrede.  Die  dag wordt er extra opgeroepen voor een wereldwijde wapenstilstand en geweldloosheid.  Alle volkeren en individuen worden gevraagd om de vijandelijkheden voor een dag te stoppen.

Google Maps is geblokkeerd vanwege je instellingen voor Analytics en functionele cookies.

Deel dit evenement

Evenementgegevens: Events
bottom of page